Nadruki na długopisach


NADRUKI

Do wykonywania nadruków na długopisach wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny pracujące w technice tampodruku.Posiadamy w wyposażeniu naszje drukarnii wydajne tampodrukarki, dzięki którym istnieje możliwość wykonania nadruku z bardzo dokładnym pasowaniem do 4 kolorów w jednym cyklu produkcyjnym.

Tampodruk to jedna z najbardziej popularnych technik znakowania długopisów. To metoda nadruku polegająca na nakładaniu trwałej farby drukarskiej za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach. W tampodruku dzięki dobraniu odpowiedniej farby możliwe jest drukowanie na podłożach takich, jak tworzywa sztuczne (m.in. plastik), guma, szkło, metal, drewno.


GRAWER LASEROWY

Grawerowanie to jedna z najstarszych metod znakowania. Obecnie, dzięki sterowanej komputerowo wiązce laserowej, grawer laserowy umożliwia niezwykle precyzyjne usunięcie wierzchniej warstwy znakowanego przedmiotu. Nasza drukarnia dysponuje laserami typu YAG i CO2.

Zalety grawerowania laserowego:

Trwałość
Grawerowanie laserowe to jedna z najtrwalszych metod znakowania. Logotyp naniesiony tą techniką nie ściera się, ponieważ jest on delikatnie wklęsły.

Szybkość znakowania
Technika ta pozwala na znakowanie nawet bardzo dużych ilości długopisów w krótkim czasie. Jest to możliwie dzięki stosunkowo łatwemu etapowi przygotowania maszyn do pracy, a także samemu grawerowaniu sterowanemu komputerowo.


Jakość zdobienia jest dla nas równie ważna, jak jakość długopisu. Każdy nadruk przed seryjną produkcją jest akceptowany zarówno pod względem jakości, jak i zgodności kolorów z zamówieniem.