O nas


Serwis mPen jest częścią Grupy Reklamowej MULTIMA.

Grupa Reklamowa MULTIMA istnieje od 2002 roku. To nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą, która wychodząc przez wiele lat naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów udowodniła, że potrafi szybko przystosowywać się do potrzeb wciąż zmieniającego się rynku. Od początku swej działalności systematycznie rozszerza asortyment swoich usług i wyrobów.

Tworząc nasze produkty staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. 

Zajmujemy czołowe miejsce wśród importerów długopisów w Polsce. Zaopatrujemy się w produkty w sprawdzonych producentów, wybierając modele niepowtarzalne, dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Na wszystkie nasze modele gwarantujemy niskie ceny i najwyższą jakość wykonania.

Naszą ofertę handlową wspieramy profesjonalnym serwisem drukarskim. Nieprzerwany i długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówienia.

Wykonujemy usługi nadruku stosując technologie takie jak:

  • tampodruk
  • grawerowanie laserowe

Posiadamy również własna pracownie projektową, co pozwala na kompleksowa i szybką realizacje zamówień Klienta.

Zapraszamy do współpracy.