Sposoby płatności

Płatności przelewowe  obsługiwane są przez serwis PayU oraz PayPal.1. PayU

Zintegrowany system przelewów PayU jest bezpieczny i niezwykle wygodny. Nie trzeba wypełniać żadnych formularzy i co ważne – nic nie kosztuje.
Do wyboru jest 24 bramki bankowe oraz płatności kartą kredytową. Przelewy dokonywane w obrębie wskazanych banków są transakcjami Online. Księgowanie wpłat odbywa się automatycznie, nie są potrzebne żadne potwierdzenia. Czas księgowania wynosi od kliku minut do godziny (w szczególnych przypadkach czas może wydłużyć się do kilku godzin).

Jeśli bank klienta nie występuje na liście w serwisie PayU, należy wybrać ikonę „Przelew bankowy”.

2. PayPal

Ta forma dostępna jest przy wszystkich zleceniach realizowanych przez mPen.pl bez względu na wartość. Po wyborze tej formy płatności klient powiniem wpłacić całość należności przed przekazaniem zlecenia do realizacji.

PayPal podobnie jak PayU nic nie kosztuje.Znak akceptacjiZwroty należności

Zwrot pieniędzy za anulowane zamówienie możesz otrzymać, wysyłając maila na adres info@mPen.pl wpisując w temacie „Anulowanie Zamówienia”. W treści maila zamieść informacje o powodach anulacji i zwrotu, który ma zostać dokonany, a także swoje dane kontaktowe i nr konta, na które ma być dokonany przelew.
Wszystkie zwroty należności są realizowane do 14 dni roboczych. Anulowanie zamówienia opłaconego przelewem obciążone jest opłatą z tytułu kosztów administracyjnych w wysokości 30 zł netto. Zwrot za anulowane zamówienie zostanie pomniejszony o tę kwotę.Faktury

Przy wyborze płatności "Przedpłata przelewem lub kartą kredytową" gdy dane na fakturze są takie same jak dane do wysyłki faktura jest dołączona do paczki z zamówieniem.

Przy wyborze płatności "Przedpłata przelewem lub kartą kredytową" gdy nazwa firmy w adresie do wysyłki jest inna niż nazwa firmy z danych do faktury, fakturę wysyłamy pocztą na adres z faktury.